O mnie

Obrazek

 

Tym razem post w troszkę innej formie. Napiszę parę słów o sobie.

 Mam na imię Kasia, nazwisko moje to Szafran. Mieszkam w Poznaniu. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie studiowałam dwa kierunki:  Projektowanie ubioru oraz Projektowanie ubioru dzianego. Po studiach artystycznych zdecydowałam się na kontynuację nauki na kierunku Zarządzanie w sektorach mody w ramach studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 Dlaczego założyłam blog? Myślę, że złożyło się na to kilka powodów:

1-     Po pierwsze jest to dla mnie dobra motywacja do konsekwentnej pracy w kierunku projektowym . Jak powszechnie wiadomo, branża modowa nie należy do najłatwiejszych. O ile jest zmienna, kapryśna , to projektanci pracujący dla niej już takowi być  nie powinni.

2-     Po drugie myślę sobie, że jeszcze nie mam przed sobą dobrze sprecyzowanego celu. Dobrze jest wiedzieć czego się chce od A do Z. Wtedy pozostaje tylko kwestia opracowania planu i systematyczne wdrażanie czynności w nim uwzględnionych. Pomimo, że wiem co lubię- to i tak różnorakość tych obszarów jest zbyt duża, bym mogła się na nich w zupełności skoncentrować i rozwijać je. Najwięcej plonów zbiera konsekwencja w założeniach projektowych, stylu oraz idei.

3-     Po trzecie fajnie jest od czasu do czasu wejść na swojego bloga, zwłaszcza w momentach największych wątpliwości po to, aby przypomnieć sobie w jakim celu to się robi, że jednak prace który powstały cieszyły oczy klientów lub obdarowanych. Tworzy się rzeczy piękne, lecz taki jest tylko efekt, na który składa się trudna i mozolna praca.

 Powyższe argumenty utwierdzają mnie w przekonaniu, że bloga warto prowadzić. Jeśli do tego dojdzie spore grono czytelników, będzie ono dla mnie motywacją nr 4. 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s